Moderné apartmány

Apartmány sú zariadené veľmi moderne a prakticky. Každý z apartmánov disponuje vybavenou kuchynkou.

Bachledová dolina na dlani

Apartmány Lúčny Raj sú vzdialené 200 metrov od nástupnej stanice kabinkovej lanovky strediska Bachledka SKI & SUN

Samostatný apartmánový dom

Pozývame Vás do nášho novovybudovaného apartmánového domu, ktorý sa nachádza v goralskej obci Ždiar Bachledova dolina.

Cena dňa

100 €

rezervovať
✻ ✻ ✻ Najlepšia cena vždy na webe ✻ ✻ ✻

Apartmány Lúčny rajBachledová dolina

Pozývame Vás do nášho novovybudovaného apartmánového domu, ktorý sa nachádza v goralskej obci Ždiar  Bachledova dolina. Apartmány Lúčny Raj sú vzdialené 200 metrov  od nástupnej stanice kabinkovej lanovky strediska Bachledka SKI & SUN. Poloha apartmánov Lúčny Raj Vám zaručí nádherné výhľady na Bachledovú dolinu, Spišskú Maguru a Belianske Tatry a je ideálnym východiskovým bodom na turistické výlety, v zime na lyžiarske aktivity.

V srdci Ždiaru

Ubytovanie v Bachledke

V apartmánoch Lúčny Raj máme pripravené pre Vás tri komfortne zariadené apartmány s kompletne zariadenými kuchyňami, ktoré splnia Vaše najnáročnejšie očakávania.

Ponúkame  jednu trojizbovú a dve dvojizbové jednotky vlastnými kuchyňami s vybavením.Hostia ubytovaní u nás si určite ocenia wellness, vyhrievanú lyžiareň, miestnosť pre uloženie bicyklov, spoločenskú miestnosť s PlayStation 5, detské ihrisko s posedením a ohniskom. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie pred apartmánmi a bezplatné WIFI pripojenie. Celá budova je moderne zariadená a vybavená rekuperáciou pre vaše maximálne pohodlie a zdravie počas pobytu v prírode.

3 apartmány a kapacita 14 osôb

Vybavená kuchynka v každom apartmáne

Fínska sauna a jacuzzi na vyžiadanie

Spoločenská miestnosť

Dostupné wifi v celom objekte

Nabíjanie elektromobilu

Cena dňa pri rezervácii na našom webe

100 €

Atrakcie a zážitky v okolí

Výborná lokalita v srdci Ždiaru Vám prináša nekonečné možnosti aktivít a zážitkových výletov v okolí. Inšpirujte sa našimi odporúčaniami.

Lyžiarske strediská

Bachledová dolina

Bachledka SKI & FUN. 9 vlekov, 13 zjazdoviek s dĺžkou 11 km a 26 km tratí určených pre bežkárov. Zo služieb môžete využiť skiservis, požičovňu alebo lyžiarsku školu. Viac info

SKI Resort Tatranská Lomnica

Vyhliadková veža na Skalnatom Plese vás ohúri výhľadom na druhý najvyšší štít na Slovensku (Lomnický štít dostupný lanovkou). 

SKI Ždiar Strachan

Nová 4-sedačková lanovka na denne upravovaných a zasnežovaných svahoch ponúkame kvalitnú dennú aj večernú lyžovačku. Detičkám do 5 rokov ponúkame lyžovačku úplne zadarmo. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi.

Ski Centrum Strednica Ždiar

Skvelá lyžovačka vás čaká aj v Ski Centrum Strednica Ždiar. Nájdete tu 9 vlekov (od 80 do 460 m) a 4-sedačkovú lanovku (442 m). Pre bežkárov sú určené 2 trate, ktoré sú dlhé 5 km.

SKI Monkova dolina

Milovníci lyžovania sa môžu tešiť na predĺženú prevádzkovú dobu denne od: 9.00 do 20.00 hod., taktiež na nové bežecké trate v okolí.

SKI Jurgow Poľsko

(Celodenná aj večerná lyžovačka) Slovákov a všetkých klientov ubytovaných v Ždiari či Bialke Tatranskej.

SKI centrum Bialka Tatranská

Białka Tatrzańska Kotelnica je najpopulárnejšie lyžiarske stredisko v Poľsku. 22 km od apartmánov.

Overiť dostupnosť
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím