Aktivity Apartmány Lúčny Raj

Cena dňa pri rezervácii na našom webe

100 €

Výborná lokalita v srdci Ždiaru Vám prináša nekonečné možnosti aktivít a zážitkových výletov v okolí. Inšpirujte sa našimi odporúčaniami.

Bachledová dolina

Bachledka SKI & FUN. 9 vlekov, 13 zjazdoviek s dĺžkou 11 km a 26 km tratí určených pre bežkárov. Zo služieb môžete využiť skiservis, požičovňu alebo lyžiarsku školu. Viac info

1/7

SKI Resort Tatranská Lomnica

Vyhliadková veža na Skalnatom Plese vás ohúri výhľadom na druhý najvyšší štít na Slovensku (Lomnický štít dostupný lanovkou). 

2/7

SKI Ždiar Strachan

Nová 4-sedačková lanovka na denne upravovaných a zasnežovaných svahoch ponúkame kvalitnú dennú aj večernú lyžovačku. Detičkám do 5 rokov ponúkame lyžovačku úplne zadarmo. Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi.

3/7

Ski Centrum Strednica Ždiar

Skvelá lyžovačka vás čaká aj v Ski Centrum Strednica Ždiar. Nájdete tu 9 vlekov (od 80 do 460 m) a 4-sedačkovú lanovku (442 m). Pre bežkárov sú určené 2 trate, ktoré sú dlhé 5 km.

4/7

SKI Monkova dolina

Milovníci lyžovania sa môžu tešiť na predĺženú prevádzkovú dobu denne od: 9.00 do 20.00 hod., taktiež na nové bežecké trate v okolí.

5/7

SKI Jurgow Poľsko

(Celodenná aj večerná lyžovačka) Slovákov a všetkých klientov ubytovaných v Ždiari či Bialke Tatranskej.

6/7

SKI centrum Bialka Tatranská

Białka Tatrzańska Kotelnica je najpopulárnejšie lyžiarske stredisko v Poľsku. 22 km od apartmánov.

7/7

Chodník korunami stromov - Bachledova dolina800 m

Chodník korunami stromov sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Bachledovej doliny. Ukážeme Vám, v čom je príroda Spišskej Magury jedinečná. Spoločne s nami spoznáte tunajšie lesy. Stanete sa súčasťou lesného života a spoznáte mnoho živočíchov a rastlín, ktoré nájdete len málokde. VIAC INFO

1/18

Cyklochodník Spišská Belá - Tatranská Kotlina7 km

Cyklochodník má celoasfaltový povrch a v dĺžke deväť kilometrov spája obce Spišská Belá a Tatranská kotlina. Vedie pozdĺž hlavnej cesty I/67 a je využívaný hlavne cyklistami a in-line korčuliarmi, v zime bežeckými lyžiarmi. Jeho šírka je 3 metre a súčasťou chodníka sú aj štyri väčšie odpočívadlá s prístreškom, stolíkom a stoličkami, pri ktorých sa nachádza aj mapa regiónu spolu s cyklotrasami.

2/18

Belianska Jaskyňa - Tatranská kotlina 7,5 km

Jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách. Belianska jaskyňa patrí medzi najviac navštevované sprístupnené jaskyne na Slovensku. VIAC INFO

3/18

Náučný chodník Monkova dolina2 km

Krásou Belianskych Tatier a Monkovej doliny prevedie každého návštevníka Náučný chodník Monkova dolina. Začína sa v Ždiari, v ústi Monkovej doliny pri malej búdke, kde sa vyberá vstupný poplatok. Trasa dlhá 6 km vedie sútokom riečky Bielej a Rígeľského potoka do Monkovej doliny, cez Široké sedlo až na Kopské sedlo, odkiaľ je možné pripojiť sa na modrú turistickú značku.

4/18

Spider Lanový park Tatranská Kotlina 7 km

Tatranská Kotlina sa nachádza 7 km (10 min autom) severne od Zdiari.

5/18

Červený Kláštor- splavovanie Dunajca40 km

SPLAV DUNAJCA NA PLTIACH - jedinečný zážitok - splavovanie Dunajca na drevených pltiach. Trasa vedie z Červeného Kláštora 86 prielomom Dunajca po štátnu hranicu pri obci Lesnica. Je dlhá 10 km a zdolať ju trvá od 90 - 120 minút.

6/18

Morské Oko 13,5 km

Morské Oko je najväčšie pleso vo Vysokých Tatrách a leží na poľskej strane vo výške 1395,4 m.n.m..

Je to ideálne miesto na oddych, romantické prechádzky, ale aj aktívnu turistiku pre rodiny s deťmi.

7/18

Bielovodská dolina

Bielovodská dolina je vyše 10 km dlhá, najrozsiahlejšia dolina Vysokých Tatier. Ako jediná má typický alpský charakter so širokým lúčnym dnom a zalesnenými svahmi v jej dolnej časti. Dolinou vedie zo spodnej časti asvaltová cesta, ktorá je vhodná aj na jednoduché prechádzky s malými deťmi a kočiarmi. 

8/18

Lomnický štít - výlety lanovkami 17 km

Vyvezte sa nad oblaky a prežite neopakovateľné výhľady na okolité štíty najmenších veľhôr sveta.Z údolnej stanice v Tatranskej Lomnici vedie 4 sedačková kabínková lanovka, ktorá vás vyvezie na medzistanicu Štart, odtiaľ novou pohodlnou 15 miestnou lanovkou na Skalnaté Pleso, ktoré je vrcholovou stanicou a zároveň prestupnou stanicou na Lomnický štít. Odtiaľ Vás na štít vyvezie unikátna visutá červená lanovka, ktorá prekonáva 855 metrové prevýšenie a jazda trvá 8,5 minúty.

9/18

Golf Resort Black Stork Veľká Lomnica21km

Golfový areál Black Stork (čierny bocian) vo Veľkej Lomnici má unikátnu polohu na ich južnej strane v ochrannom pásme Tatranského národného parku. Neporušená príroda, skalnaté kopce a svieži vzduch – to sú devízy, ktoré si hosť uvedomí na 120 ha plochy v prekrásnej scenérii.

10/18

Kežmarský hrad 22km

Dominantou podtatranského mesta Kežmarok je Kežmarský hrad, ktorý sa zapísal do dejín tatranskej turistiky ako východisko prvého známeho turistického výletu do Vysokých Tatier.

11/18

Mesto Kežmarok 22km

Kežmarok je okresné mesto ležiace pod Vysokými Tatrami. Je historickým centrom tradičného regiónu Spiš. V meste sa nachádza drevený evanjelický artikulárny Kostol Najsvätejšej Trojice, ktorý je zapísaný do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

12/18

Obrovský vodopád Horný Smokovec 28km

Je vysoký približne 20 m. Bol vytvorený v rokline Malého Studeného potoka. Najlepší prístup k nemu je zo strediska Hrebienok po červenej značke približne 20 minút.

13/18

Aquapark Aquacity Poprad 30km

Vodný svet pod Vysokými Tatrami 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov 350 vodných atrakcií ( masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby) 3 vonkajšie termálne bazény ( 28°- 38°C )s vírivkami a vodnými atrakciami ( plavecký, sedací a relaxačný) vnútorné relaxačné bazény s chromoterapiou a večernou 3D Laser show

14/18

Zakopane 35km

Mesto Zakopane - býva prezývané aj ako hlavné zimné mesto Poľska, nachádza sa na úpätí Tatier.

15/18

Ždiarske múzeum4 km

V obci nájdete Múzeum Ždiarsky dom, ktoré návštevníkov prevedie tradičným spôsobom života Goralov. Celý objekt Ždiarskeho domu bol postavený v roku 1971 podľa vzorov dreveníc z rokov 1911 a 1914. V obytnej časti je stála expozícia vnútorného interiéru, krásnych ždiarskych krojov a pracovného náradia. Popri zaujímavom výklade máte možnosť zažiť ždiarsku svadbu i obliecť sa do kroja. Ten je typický nádhernými ornamentmi, ktoré tvoria motívy rastlín a živočíchov okolitej prírody. Sprievodnou akciou návštevy múzea môže byť aj jazda na konskom záprahu cez Ždiar a blízke okolie, ochutnávka miestnych špecialít či vychutnanie si tónov goralskej hudby. Súčasťou komplexu Ždiarsky dom je tradičná reštaurácia. Viac info

16/18

Obec Osturňa 15 km

Malebné drevenice a nádherná príroda. Taká je Osturňa. Živý skanzen tvorí 157 pamiatkovo chránených objektov. Najstarších obyvateľov môžete ešte aj dnes stretnúť v tradičnom ľudovom kroji. V Osturni sa zachovalo niekoľko pôvodných goralských usadlostí. Celkovo sa v nej nachádza 157 pamiatkovo chránených objektov.

17/18

Spišská Magura

Najvyšším vrchom Spišsskej Magury je Repisko, 1 259 metrov n. m. Pohorie je poprepletané množstvom značených turistických chodníkov a cyklotrás, takže ak máte radi aktívne trávenie času na horách, tak toto miesto je ako stvorené pre vás.

18/18
Overiť dostupnosť
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím